16.07.2019 | 17:15

У с.Кораблище, що на Млинівщині, днями відбулося святкування 390 річниці заснування села. Скориставшись нагодою, фахівці Млинівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості спільно із  представниками Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості долучились до проведення заходу.

Протягом декількох годин біля приміщення місцевого клубу відпочинку працював консультпункт «Служба зайнятості пропонує», де усі бажаючі мали можливість отримати  інформацію про послуги ДСЗ,  ознайомитися  з професіями, які можна здобути  в Рівненському ЦПТО ДСЗ; майстер з виробничого навчання   Вікторія Рибальченко провела майстер- клас за професією «перукар-модельєр» та продемонструвала рівень перукарської майстерності, якого можна досягнути, скориставшись послугою навчання на базі Млинівського навчального відділення Рівненського ЦПТО ДСЗ .

  Без уваги не залишилось і підростаюче покоління. Для них було організовано та проведено інтелектуальну розвагу «Аукціон знань» з метою підвищення  інтересу до пізнання, розширення кругозору, зростання їх активності та  набуття знань усіма учасниками.