23.06.2021 | 13:47

Природа, як ніхто інший, дивовижно поєднує кольори, форми, створює унікальні місця гармонії і затишку. Природа – найкращий учитель і помічник! А для слухачів Олександрійського навчального відділення Рівненського центру ПТО ДСЗ із Рівненського, Дубенського районів та міста Рівного, що обрали навчання за професією «Робітник зеленого будівництва», відкрилася нова сторінка природи – ліс. Запланована екскурсія до костопільського Музею лісу додала особливої наснаги та бажання переносити цікаві і корисні ідеї природного дизайну до міських локацій.

Старший майстер РЦПТО Ірина Танасюк поділилася: «Насичене професійне навчання, що триває 2,9 місяця, мало не щодня дарує слухачам нові відкриття! Сьогодні ми поринули у світ дерев! Це чудова нагода ознайомитися із видами рослин, умовами їх вирощування, особливостями співіснування різних видів...». Складна екосистема лісу, представлена в одній із експозицій Музею, допомогла, зокрема,  краще зрозуміти тісний взаємозв’язок між усіма її представниками.

Дбайливо та професійно оформлена територія лісопарку, де знаходиться Музей. Природні матеріали слугують елементами дивовижного живого ансамблю! Майбутні дизайнери ландшафтів перейнялися творчим духом тамтешніх майстрів, здобули цінний комунікаційний і професійний досвід, додали до своїх професійних портфоліо найважливіше -  повагу до природи.