27.09.2022 | 09:10

Сучасний кваліфікований манікюрник володіє не лише професійними якостями, але й знаннями психолога, адже робота з клієнтом – це завжди тісна комунікація. І від довіри та взаєморозуміння залежить загальний настрій і враження від роботи майстра. Особливо це має місце у роботі з наймолодшими клієнтами – дітьми, а також із чоловіками.

«Дитячий манікюр» опановували слухачі на базі навчально-виробничого комплексу під час виробничого навчання. Скеровані на професійне навчання Рівненським міським центром зайнятості, Дубровицькою, Зарічненською, Здолбунівською, Корецькою, Рівненською районними філіями Рівненського обласного ЦЗ та Бучацькою РФ Тернопільського ОЦЗ, безробітні крок за кроком наближаються до професійності. Задоволена навчанням та атмосферою у закладі вимушено переселена із Херсонщини Крістіна Антіпова. Жінка приїхала на навчання із Тернопільської області та чудово адаптувалася до умов навчання і проживання у рівненському гуртожитку.

Як поділилася майстриня виробничого навчання Рівненського центру ПТО ДСЗ Лілія Мельник, поряд із вивченням особливостей такого виду робіт слухачі мали чудову нагоду відпрацювати тему із юними клієнтами. Дитячі руки - дуже ніжні та вразливі. Кваліфікований майстер підкаже вам, якими засобами краще користуватися та як доглядати за шкірою дитячих рук, у якому віці  дитині можна робити манікюр та які безпечні матеріали варто використовувати. Моделями на занятті стали донечки, племінниці, похресниці самих слухачок.

А вже сьогодні група робить наступний крок – опановує чоловічий манікюр. Цей вид робіт вимагатиме особливих навичок і досвіду, отож, манікюрниці розпочали новий відповідальний етап навчання. І тепер вони знають, що сучасні чоловіки прагнуть витрачати на манікюр якомога менше часу.

Більше інформації про формування груп слухачів та умови навчання – на офіційному сайті РЦПТО ДСЗ  cpto.rv.ua

Контакти закладу освіти: 0362 68 37 95, ел.пошта cpto@cpto.rv.ua , а також у  Telegram  Instagram  Facebook   YouTube

З питань реєстрації та направлення на професійне навчання звертайтеся до найближчого підрозділу служби зайнятості Рівненської області, в Telegram https://t.me/PidtrimkaDcz16Rivne або за телефонами +38067-363-88-27, +38096-539-53-59.