12.08.2019 | 09:22

Професія, що завжди буде актуальною, - бухгалтер. За будь-яких умов і змін фінансова діяльність підприємства чи організації залишається головним показником доцільності його існування, а фінансист завжди буде безпосереднім аналітиком і статистом руху коштів. Єдина ознака змін – вдосконалення професії. Розвиток комп’ютерних технологій, поява спеціальних програм та вдосконалення ведення фінансової звітності вимагають нових знань від бухгалтерів. Такі знання можна отримати у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Сучасні програми бухгалтерського обліку стали доступними та адаптованими до навчальної програми у РЦПТО ДСЗ: спеціалізовані комп’ютерні класи та сучасна автоматизована програма дозволяють слухачам протягом курсу відпрацьовувати вміння та навички у середовищі віртуального підприємства з  вивченням бухгалтерського обліку.

Слухачі навчаються створювати первинні бухгалтерські документи, аналізувати проводки і формувати звітність.

 Днями навчання за напрямом «Комп’ютеризований бухгалтерський облік», що у навчальному відділенні у Рівному тривало 2 місяці, успішно завершили безробітні міста Рівне та Рівненського району, а також слухачі, які навчалися за власні кошти. Підвищення кваліфікації у колі однодумців, в роботі із новітніми програмами, у сучасному, комп’ютеризованому кабінеті та разом із досвідченими педагогами  дозволило безробітним суттєво вдосконалити навички роботи із сучасними бухгалтерськими програмами, у т.ч. програмою «M.E.Doc».

За словами супроводжуючого групи Андрія Литвина, група активно включилася у навчальний процес: «Загалом, слухачі мають за плечима вищу економічну освіту, що суттєво впливає на рівень засвоюваності матеріалу. Бухгалтери вмотивовані, більшість із них планують приступити до роботи вже по закінченні навчання». Додамо, що група дружна, позитивна, легка у спілкуванні та щира у взаємодопомозі.

Самі ж бухгалтери із вдячністю згадують заняття, які проводили викладачі Руслана Райкович, Лариса Середюк, Тарас Тирак, Олександр Гарнага та Андрій Смокорівський.

Слухачки Людмила Тимощук, Ольга Андріюк, Юлія Котяш, Леся Сорока та інші залишили слова подяки у Книзі відгуків РЦПТО ДСЗ, зауваживши, що суттєво в опануванні матеріалу допомогла спеціалізована навчальна література бібліотеки закладу.

Навчальний заклад також виражає слухачам вдячність за обрану професію, сумлінне навчання та відповідальне ставлення до свого майбутнього. На підсумковому занятті усіх бухгалтерів привітала старший майстер Раїса Ліхачова  та вручила посвідчення про професійне навчання.