06.11.2018 | 10:05

Рівненські Магелани» побували в музеї іграшки. «Повернутися в дитинство реально!», - кажуть вони. Варто просто завітати до музею іграшки, що у Рівному.

У нашому місті багато музеїв, але лише в одному можна знайти іграшки дитинства наших батьків, наших бабусь і дідусів, нашого далекого дитинства.

Атмосфера дитинства тут просто літає. А іграшки створені з усього, з чого тільки можна! З дерева, лози, соломи, ниток. В іграшку навіть перетворився качан кукурудзи, а в ляльку – щітка, якою мама  білила будинок.

Деркач, диркало, торохкало, дріботун -  це ніщо інакше, як… іграшки! Тут і поліські ляльки з льону, вбрані у полотняний одяг. Тут просто королівство ляльок. У музеї з ляльками створені цілі сюжетні композиції зі сценами Різдва чи Великодня у селянській хаті. Давніми є і вироби із соломи: павучки, що приносять в оселю щастя, солом’яні брилі, коники, пташки. А ще багато – багато цікавого!

Дивовижний музей, у якому відчутна атмосфера далекого дитинства. Під час огляду кожного з експонатів, дбайливо зібраних працівниками музею, у душі відвідувачів – і дорослих, і маленьких, настає справжнє свято. Завітайте до музею і ви!

А живуть експонати в музеї іграшки, що знаходиться в ЗОШ І – ІІІ ступенів – ліцей № 19 на вулиці Макарова, 48 нашого міста.