20.08.2019 | 10:01

 Напередодні великого релігійного свята Преображення Господнього  на  території  Млинівського державного технолого-економічного коледжу, який знаходиться у селищі Млинів Рівненської області, відбулося чудове св'яткування  запашного меду, сонця і гарного настрою.  Млинівчани й гості куштували смачні частування, відвідували цікаві виставки народних умільців й медоварів та отримували естетичне задоволення від мистецько-розважальних програм.

 На «Медові гостини» завітали й фахівці Млинівської районної філії Рівненської ОСЗ з метою, так би мовити, і на когось подивитись і себе показати.

 Презентаційний куточок філії відвідало чимало гостей гуляння  й цікавість усіх було повністю задоволено.  Дорослим надано відповіді на запитання щодо комплексу послуг служби зайнятості, можливості здобуття професії на базі Рівненського ЦПТО ДСЗ, започаткування власного бізнесу за сприяння служби зайнятості. Також охочі отримали поради стосовно створення резюме та отримали рекомендації щодо особливостей співбесіди з роботодавцем. Малеча із задоволенням відгадували загадки про професії.

 Загалом, захід пройшов у приємній та доброзичливій атмосфері,  що сприяло позитивному налаштуванню і гостей і учасників свята.