23.06.2021 | 16:42

Наразі хочеться поділитись позитивним прикладом співпраці кар’єрного радника Ірини ГАЛУШКО та безробітного з Удрицька Миляцької ТГ Павла НОВИКА.

З намірами пошуку роботи пан Павло звернувся до Дубровицької районної філії Рівненського обласного центру зайнятості на початку червня, коли звільнився з КЗ «Удрицький НВК»  після закінчення терміну дії договору, де працював кочегаром  в період опалювального сезону.

Чоловік за освітою електрозварник та слюсар–ремонтник. Останні 5 років працював кочегаром і опалювачем.  Під час співбесіди з кар’єрним радником визначив для себе бажану роботу як за фахом, так і за  професійним досвідом. 

Після тижневого перебування в пошуках роботи Павла НОВИКА було запрошено до районної філії та запропоновано пройти співбесіду в СПП «Україна» на посаду «робітника з комплексного обслуговування й ремонту будинків», в обов’язки якого входило обслуговування та ремонт сільськогосподарських приміщень і загорож. Чоловік згодився та відразу попрямував до роботодавця. Як результат, пан Павло отримав позитивний результат – його взяли на роботу.  

Чоловік і не сподівався так швидко отримати роботу та ще й в своєму селі, адже в Удрицьку з роботою важко, вакансії там з’являються не часто.    

Нині Павло НОВИК приступив до виконання своїх посадових обов’язків.

Таким чином, фахівці служби зайнятості в найкоротші терміни підібрали для роботодавця працівника, а безробітному – допомогли з роботою.