05.08.2019 | 10:58

Безробіття для багатьох справжнє нещастя. А спіткати це лихо може будь-кого. І якщо у людини немає необхідної професійної кваліфікації –  влаштуватись самостійно вкрай важко. З цією проблемою зіштовхнулася й Лідія Телиця, жителька села Новоукраїнка, що на Млинівщині.

Після вимушеного переїзду із Хмельницької області у 59 років вона втратила роботу й опинилась у скрутній ситуації, хоча професійний досвід досить значний.  Жінка ніколи не цуралась роботи, за 30 років професійної діяльності працювала листоношею, начальником відділення зв'язку, обслуговувала устаткування з виробництва молочної продукції та життя склалося так, що здобути професійну кваліфікацію у навчальному закладі не вдалося. Зареєструвавшись у Млинівській районній філії Рівненскої ОСЗ,  Лідія Володимирівна набула статусу безробітної та скористалась можливістю оволодіти новою професією у Рівненському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ.  На замовлення роботодавця Торгово-роздрібного підприємства у липні 2019р. для неї було організовано індивідуальне навчання за професією продавець продовольчих товарів з подальшим працевлаштуванням у магазин с.Зоряне.

Пані Лідія продовжує накопичувати свій страховий стаж. Незважаючи на передпенсійний вік,  почувається бадьорою та повною сил, адже тепер вона і соціально захищена і впевнена у завтрашньому дні .

Наше життя таке, яким його роблять наші думки та віра. Будьте впевненими у собі в будь-якому віці!