31.07.2019 | 16:43

За допомогою у пошуку роботи звернувся наприкінці 2017 року до Рівненського міського центру зайнятості Вавуліч Василь, звільнений у запас військовослужбовець, який брав безпосередню участь в антитерористичній операції у районах її проведення.

Під час однієї із співбесід зі своїм особистим консультантом (на той час) чоловік зацікавився однією з таких послуг, як допомога служби зайнятості у відкритті власної справи.

Фахівці центру зайнятості підтримали чоловіка, запропонували навчання на курсах «Підприємець - початківець» та можливість фінансової підтримки – одноразової виплати допомоги по безробіттю. На курсах Василь отримав базові знання з питань започаткування та ведення підприємницької діяльності, її організаційно-юридичного супроводу.

А розпочав власну справу колишній АТОвець у сфері надання послуг громадського харчування –  кейтерингу у Рівному.

Сьогодні ресторанний бізнес досить актуальний, і доказом цього є кейтеринг – надання послуг з організації харчування працівників підприємств, офісних центрів, робітників, це і ресторанне обслуговування поза стаціонарних приміщень, влаштування виїзних заходів громадського харчування. А якщо господиня не має можливості приготувати чи то сніданок чи обід, то  «SMAKOTA» - це ж просто «виручалочка» для неї!

За словами підприємця, його «фішка» - домашня кухня. І головне у домашній кухні – не перейти на конвеєр їдалень та збільшувати виробництво, а залишатися натуральною домашньою кухнею, де усе готується з любов’ю і вручну.

І ще один момент. Важливо, не тільки скористатися допомогою і фінансовою підтримкою служби зайнятості, а втриматися на ринку послуг та завоювати авторитет серед клієнтів. Конкуренція на ринку громадського харчування висока, проте, підприємець  займає свою нішу за рахунок високої якості обслуговування, смачної домашньої кухні, невисоких цін, особливого підходу до кожного клієнта. А знайти «SMAKOTA»  можна у соціальних мережах Facebook,  Instagram, twitter та замовити смачненьке.

Бажаємо подальших успіхів підприємцю. Нехай приготування домашніх страв приносить задоволення Вам та тим, хто їх споживає!