29.11.2019 | 16:00

В житті кожної людини є переломні, знакові моменти, коли потрібно спинитись, перевести подих та змінити звичне для себе середовище, знайти себе у новій сфері діяльності .

Професіонал зі стажем та бухгалтер за освітою Неля Заставська, втративши роботу, у серпні 2017 році звернулася в Острозьку міськрайонну філію обласного центру зайнятості за сприянням у працевлаштуванні. Як тепер признається пані Неля, спочатку планувала стандартно «відбути  на біржі» якийсь час, допоки не знайдеться бажана робота, проте завдяки професійно проведеній інформаційній та профконсультаційній роботі, фахівці служби зайнятості зуміли переконати Нелю Миколаївну повірити у власні сили та розпочати займатися улюбленою справою. Саме тому, вже у квітні 2018 року, після завершення навчання у Рівненському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості за напрямом «Підприємець-початківець» та  отримання одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності, п.Неля започаткувала свій перший маленький бізнес. Спочатку працювала вдома, але з часом, після розширення клієнтської бази, винайняла офіс в центрі міста, а тепер подумує і про власне приміщення .

Надання бухгалтерських послуг – робота досить складна. Вже понад 1 рік Неля Миколаївна успішно розвиває свій бізнес, користується авторитетом серед колег та клієнтів, і впевнено дивиться у майбутнє, оскільки професіоналізм та віра у власні сили є запорукою успішної самореалізації .