24.01.2023 | 11:51

До Здолбунівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості за сприянням у працевлаштуванні звернувся Назарук Андрій. Під час спілкування з кар'єрним радником було проведено профілювання та розглянуто всі можливі варіанти працевлаштування, складено індивідуальний план працевлаштування. Андрій вказав, що шукає роботу водія навантажувача, так як мав навики за даною професією.

У період перебування на обліку в пошуку роботи, безробітний отримував консультації фахівців різноманітного спрямування, брав участь у групових заходах, адже Андрій розумів, після декількох невдалих спроб у спілкуванні з роботодавцями, що пошук роботи є важливим і складним.

Проаналізувавши перешкоди, які стоять перед відвідувачем у момент працевлаштування, безробітному було запропоновано звернутися за попереднім місцем роботи. Оскільки потреби в працівниках за його спеціальністю не було, роботодавець спільно з центром зайнятості запропонували  для Андрія  пройти перепідготовку на електрогазозварника, так як він мав хист до цієї роботи та бажання працювати, але не мав достатньо досвіду і знань.

Враховуючи те, що служба зайнятості готова запропонувати освітні послуги і надати можливість безкоштовного навчання, Андрія було зараховано до групи слухачів за професією «Електрогазозварник» за індивідуальною програмою. Після успішного закінчення навчання, безробітний був працевлаштований на МПЗОВ «КВАНТ» за здобутою професією.

Тож якщо й ви перебуваєте у пошуку роботи, зайдіть на сайт Рівненського обласного центру зайнятості та ознайомтеся з наявними вакансіями за посиланням: https://rov.dcz.gov.ua/anonspodiya/dlya-tyh-hto-shukaye-robotu-39 .

А у телеграм-боті «Робота на Рівненщині» @work_in_Rivne_region Ви знайдете актуальні вакансії Рівненщини.

Також для пошуку роботи пропонуємо Вам скористатися «Єдиним порталом вакансій»  https://jobportal.dcz.gov.ua/ чи телеграм-каналом: «Робота зараз: Державна служба зайнятості» @DCZ_WorkNow_bot. Саме тут можна знайти актуальні пропозиції роботи з усієї України, які оновлюються щодня.

За більш детальною інформацією Ви можете звернутися у місцевий підрозділ служби зайнятості Рівненщини за контактами https://rov.dcz.gov.ua/publikaciya/kontakty-centriv-zaynyatosti-ta-filiy-ocz-u-rivnenskiy-oblasti, наш Telegram-канал підтримки: https://t.me/PidtrimkaDcz16Rivne, або на «гарячу» лінію Рівненського ОЦЗ   +38067-363-88-27, +38096-539-53-59.