10.06.2021 | 16:25

З метою формування ціннісного ставлення дітей до праці, розуміння ними її ролі у житті людини і суспільства, також розвитку інтересу дітлахів до професійної діяльності дорослих 8 червня 2021 року фахівці Вараської міської філії Рівненського обласного центру зайнятості провели професіографічну екскурсію в Державну пожежно-рятувальну  частину-12 Головного Управління ДС МНС України у Рівненській області м.Вараш для учнів 5 класу Вараського ліцею №4.

Основним завданням даного заходу було розширення уявлень дітей про світ професій, зокрема тих, які актуальні на ринку праці, а також виховання позитивного ставлення та поваги  до будь-якого виду трудової діяльності, в тому числі до професії рятівника.

У ході екскурсії заступник начальника ДПРЧ-12 Юрій  ДУДІК ознайомив дітей з пожежними машинами, розповів про пристрої та знаряддя, які використовуються  під час гасіння пожежі та визволення людей під час аварій. Школярі фотографувались поруч з технікою та мали змогу роздивитись та приміряти костюми, в яких працюють пожежники, отримати відповіді на поставлені запитання.

Після побаченого і почутого кожна дитина глибше зрозуміє важливість та героїчність професії пожежника. Ця екскурсія дала можливість познайомити школярів з професією героя-рятувальника та навчити дітей безпеці життєдіяльності.