25.11.2022 | 09:16

З початком війни багато швейних підприємств розширилися, перепрофілювалися, релокували у безпечні регіони,  і тепер, окрім звичного асортименту виробів, виготовляють і спецзамовлення. Задля оперативного реагування на ринок та якісного пошиття підприємці зацікавлені у кваліфікованих кадрах. У стислі терміни, на високому рівні таких робітників готують у Рівненському центрі ПТО ДСЗ. Сучасна навчальна база, досвідчені педагоги та постійна комунікація із роботодавцями  - перевірена гарантія успішної співпраці. Саме із числа скерованих на навчання безробітних, котрі, як ніхто, зацікавлені у новій роботі, формуються команди у швейні цехи.

З останнього випуску слухачів (серед них і вимушено переміщені із Херсонщини та Донеччини), що за професією «Швачка» навчалися від Рівненського міського ЦЗ та Рівненської районної філії Рівненського обласного ЦЗ, практично усі отримали пропозиції від роботодавців. Вагому роль відіграло виробниче навчання на базах партнерів закладу освіти. Роботодавці завітали на державну кваліфікаційну атестацію та засвідчили свою повагу і вдячність освітянам. ПП «Рівнеметалком» - потужна та відома не лише на Рівненщині локація з виробництва одягу. Як поділилася власниця Ніна Крока, в непростий воєнний час підприємство дбає про безперебійну роботу, про нові кадри та забезпечує усі умови для повноцінного виробництва. «Ми закупили генератори безперебійного живлення, працюємо над новим замовленнями. Робота вимагає кваліфікації і досвіду робітників, отож, ми співпрацюємо із перевіреними партнерами – Рівненським центром ПТО», - поділилася підприємиця. Вона зауважила, що під час практики швачки відпрацювали на відмінно, виконали досить об’ємне, особливе і цікаве замовлення - «3 в 1» . Це комплект верхнього одягу для спеціального призначення. «Майбутні робітники пройшли відмінну школу, навчилися працювати в команді, забезпечувати якісне і оперативне виконання операцій», - поділилася враженнями Ніна Юріївна. Відтак, швачкам запропонували працевлаштування.

Партнерка закладу освіти, власниця рівненського ательє Анжеліна Корнійчук із приємністю зауважила, що випускники Центру відмінно підготовлені, націлені на відповідальну роботу та демонструють готовність вдосконалюватися. Зокрема, її практикантка Оксана Сахарук підтвердила сподівання підприємиці, адже впоралася із складним «тестовим» завданням – «розібрала і зібрала» куртку. Саме це завдання показало, наскільки майбутня швачка уважна і швидка. Своє офіційне робоче місце випускниця здобула професійно та наполегливо. Сама ж слухачка поділилася, що попередня освіта менеджера, діловода не так імпонують їй, як шиття: «У цій професії я можу проявити творчість та своє нове натхнення».

За підсумками ДКА швачки отримали свідоцтва державного зразка та напутні слова заступниці директора закладу освіти Руслани Бодренко. Зазвичай, педагоги прагнуть зустрічі із своїми випускниками, але вже у якості роботодавців. Саме кваліфіковані робітники, здобувши досвід, нерідко організовують власну справу, відкривають свій бізнес та працевлаштовують робітників. І це найкраща тенденція!

Більше інформації про формування груп слухачів та умови навчання – на офіційному сайті РЦПТО ДСЗ  cpto.rv.ua

Контакти закладу освіти: 0362 68 37 95, ел.пошта cpto@cpto.rv.ua , а також у  Telegram  Instagram  Facebook   YouTube

З питань реєстрації та направлення на професійне навчання звертайтеся до найближчого підрозділу служби зайнятості Рівненської області, в Telegram https://t.me/PidtrimkaDcz16Rivne або за телефонами +38067-363-88-27, +38096-539-53-59.