30.04.2021 | 12:18

Ми вже знайомили вас із інклюзивною групою рівненських слухачів, що навчаються на базі навчально-виробничого комплексу за професією «Кондитер». Хлопці та дівчата активно здобувають професійні знання, але з особливим натхненням та азартом працюють на професійних майстер-класах. Разом із майбутніми колегами – слухачами паралельної групи вони попрацювали над «пасхальним кошиком». Під керівництвом майстрині виробничого навчання Світлани Рибачок та викладачки Наталії Тис майбутні кондитери створили розмаїття барвистих імбирних пряників, оформили рум’яні святкові паски. Учасники майстер-класу вчилися працювати із спеціальними кондитерськими фарбами. Яскравий і творчий процес згуртував команди та збагатив кожного слухача цінним професійним та комунікаційним досвідом. Педагоги дякують старшим слухачам Світлані Кушнерук, Софії Хомич, Анастачії Тарасюк, Анні БокійМаргариті Свон за активність, ініціативність та сумління.

Захід став потужним майданчиком для творчості, нестримної ініціативи, справжньої насолоди від роботи у команді та важливим етапом нового світосприйняття. «На позитиві! - коментує  психолог закладу освіти Оксана Кондратюк - Якимець. - Відбулася досить значима, особлива подія - шефство над слухачами із особливими освітніми потребами взяли слухачі-колеги із паралельної групи. Варто зазначити, що одна з найактивніших слухачок старшої групи, що вже готується до виробничої практики, Оксана Матвійчук підготувала для майстер-класу пряники. Вона вже до навчання мала чималий досвід із виготовлення такої продукції».

Заступниця директора Рівненського центру ПТО ДСЗ Руслана Бодренко стала безпосередньою учасницею кондитерського дійства: «Приємно, що нашу ініціативу оцінили батьки слухачів. Кропітка підготовка та велика спільна робота демонструють відмінні результати. Молоді люди вмотивовані кінцевим результатом, вони пишаються майбутньою професією та прагнуть віднайти своє місце у житті. Важливо, що професію кондитера усі обрали свідомо».

До слова, усі слухачі займають активну життєву позицію - мають чудові здобутки в інваспорті з легкої атлетики.

Для більш тісного контакту у мережі Вайбер створено групу з учасників - слухачів, батьків, адміністрації, психологічної служби, викладачів закладу освіти. Навчання триває – професія дарує нові знання і відкриття!