22.05.2020 | 09:56

Питання зайнятості осіб з інвалідністю ніколи не залишається поза увагою фахівців служби зайнятості.

Впродовж січня-травня ц.р. отримали роботу за сприяння Дубровицької служби зайнятості 14 осіб з числа такої категорії громадян, що у 2 рази більше, ніж за  аналогічний період попереднього року.

Працевлаштування осіб з інвалідністю вимагає індивідуального підходу, адже кожна така людина має свої особливості  та характерні вимоги щодо роботи. Зазвичай, у їхніх Індивідуальних програмах реабілітації вказано професії, які не потребують спеціальної підготовки. Якщо врахувати потребу місцевого ринку праці, то такі вакансії від роботодавців майже не надходять.  Тому приходиться докладати чимало зусиль, щоб допомогти з роботою .

Вартує уваги цьогорічна історія працевлаштування Вадима ХОМИЧА. Хлопець має проблеми зі слухом, але це не стало перепоною в отриманні роботи.  

Спільними зусиллями – кар’єрного радника, консультанта роботодавця та високої мотивації до праці самого безробітного, вдалось досягнути поставленої мети в короткі терміни.

Він звернувся до Дубровицької районної філії Рівненського обласного центру зайнятості 10 лютого ц.р., а вже у травні був працевлаштований «лісорубом» до ФОП Сергія ДЕМАРЧУКА.

Роботодавець відгукується про хлопця лише з хорошого боку. Каже, що він  працьовитий, старанний та не боїться роботи.

Впродовж року кар’єрним радником за Вадимом здійснюватиметься соціальний супровід.

Бажаємо йому міцного здоров’я, витримки та  незламної сили духу.