30.11.2022 | 14:37

На запрошення Олексія Шамака - директора КЗ «Здолбунівський геріатричний пансіонат» до благодійного заходу долучився і Рівненський центр ПТО ДСЗ. Стало доброю традицією ділитися своєю майстерністю та надавати професійні послуги людям, які найгостріше цього потребують. Заступниця директора Центру Руслана Бодренко зауважила, що під час благодійних візитів майбутні майстри відточують свої вміння, вчаться в особливих умовах виконувати свою професійну місію, здобувають важливі навички організації робочого процесу.

Сьогодні благодійний захід у пансіонаті для літніх людей став важливим досвідом для початківців-манікюрників і перукарів-випускників, що здобувають та здобули професії на базі навчально-виробничого комплексу Центру. Безробітні, скеровані на навчання у Рівному Рівненським міським центром зайнятості, Рівненською, Млинівською районними філіями Рівненського обласного ЦЗ, Сарненським районним ЦЗ, Ковельським міськрайонним ЦЗ Волинської області та  Любешівською РФ Волинського ОЦЗ, навряд чи підозрювали, що розпочнуть свою професійну історію саме із такої події. Люди похилого віку - вимушено переміщені мешканці Сходу країни, інваліди війни та за станом здоров’я – категорії клієнтів із особливими потребами, унікальними історіями та неймовірною людською енергетикою. Слухачі не лише відповідально та якісно надали послуги – стрижки, манікюр, педикюр, фарбування брів, – але й здобули важливий комунікаційний досвід та навички командної роботи в «позасалонних» умовах.

Лілія Мельник, майстриня виробничого навчання манікюрників, поділилася: «Наші слухачі вперше долучилися до такого заходу. Вразила атмосфера в пансіонаті. Були різні люди із різними долями. Вони щиро раділи увазі та гостям, розповідали про свої життєві трагедії, пов’язані з війною». Професійний догляд за руками й ногами для таких пацієнтів майже розкіш, і вони прирівнювали подію до свята.

Рівнянин Олександр М. не відразу наважився на участь: «Виробничої практики ще не було, і я сумнівався, чи впораюся. Але за підтримки педагога і одногрупників зрозумів, що можу це робити. Мені сподобалося дарувати людям приємні враження, «впорядковуючи» їхні руки».

Оксана Підлісна, майстриня виробничого навчання перукарів-модельєрів, із вдячністю коментує: «На прохання пансіонату відгукнулися наші випускники – перукарі, що мають власну справу або ж працюють у салонах. Ми маємо відмінний досвід співпраці, отож, зібрати команду було неважко. Під час виїзної роботи обмінялися новими ідеями, досвідом, враженнями». Непросто було виконувати стрижки людям в інвалідних візках або лежачим, проте максимальні старання, згуртованість і професійність долають усі перешкоди!

У слухачів триває виробниче навчання, проте потужний професійний досвід уже вписано у портфоліо кожного із початківців.

Більше інформації про формування груп слухачів та умови навчання – на офіційному сайті РЦПТО ДСЗ  cpto.rv.ua

Контакти закладу освіти: 0362 68 37 95, ел.пошта cpto@cpto.rv.ua , а також у  Telegram  Instagram  Facebook   YouTube

З питань реєстрації та направлення на професійне навчання звертайтеся до найближчого підрозділу служби зайнятості Рівненської області, в Telegram https://t.me/PidtrimkaDcz16Rivne або за телефонами +38067-363-88-27, +38096-539-53-59.