01.08.2019 | 12:13

За словами майстра виробничого навчання Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості Оксани Підлісної, профорієнтаційні заходи у дитячому таборі «Агатівка», що у Гощанському районі,  - улюблені події у навчальному процесі слухачів. Дітлахи - вдячні щирі клієнти виїзного салону краси: море позитивних емоцій, запитань, розповідей і планів! Під час роботи збагачуються усі учасники: слухачі здобувають нові комунікаційні якості та професійні вміння, а діти почуваються героями особливої тематичної вечірки та знайомляться із цікавими професіями індустрії краси.

Із насиченими професійними майстер-класами до табірної спільноти завітали майбутні кваліфіковані перукарі (перукарі-модельєри) Вітковська Ірина, Лощиць Ірина, Піонтковська Тетяна; візажисти Рудик Тетяна, Зелена Анна, Прокопчук Віра та манікюрники  Мосійчук Іванна, Довгаль Наталія.

Перукарі продемонстрували усім охочим різноманітні плетіння, сучасні пучки, а також навчали  майстерності плетіння французьких кіс і колосків дівчаток.

У хлопців популярністю користувалися укладання подовжених чубчиків сучасними засобами для стайлінгу, формування цікавих рельєфів по стрижці.

Візажисти презентували різноманітні флеш-тату та малюнки на обличчі, руках і шиї.

Манікюрники прикрасили руки місцевих модниць яскравими візерунками, подбавши про привабливість і доречність барв.

Гамірний салон запрошував змінити зовнішність, додати особливого літнього настрою та свята. Щасливі діти отримали не лише чудові послуги, але й цінну інформацію щодо професійного навчання, новинок у різних галузях та перспективу цікавої роботи.