23.08.2019 | 10:10

Літо ще триває і продовжує нам дарувати гарний настрій, а особливо дітям, адже ці сонячні дні – останні дні літніх канікул.

А ось, профорієнтаційне літо Рівненського міського центру зайнятості в санаторно-оздоровчому комплексі «Електронік - Рівне», яке взяло свій старт ще у червні, закінчується. Діти, які тут відпочивають, упродовж трьох місяців подорожували підприємствами Рівного, знайомились з їх діяльністю та професіями.   

Дітей гостинно приймала власниця та засновниця підприємства «Меблі каприз» Світлана Годенюк у своєму фірмовому салоні меблів та декору «Каприз». Начальник Рівненської дитячої залізниці Наталія Сєркова та юні залізничники дали можливість здійснити для школярів подорож у світ залізничних професій. Не обійшлося і без поїздки в КП «Рівнеелектроавтотранс» Рівненської міської ради.  Надовго запам’ятається дітям подорож в «металеву» казку -  арт-галерею ковальства, перший в Україні музей ковальського мистецтва «Ковальські витребеньки», створений керівником ПП «Рівнеметалком» Ніною Крокою. З професією «виробник художніх виробів з бурштину» знайомила дітей в майстерні сонячного живого каменю ТОВ «Алатир» його директор - Галина Усик.

Десять незабутніх подорожей! Влітку, у період канікул та активного відпочинку інформація, яка надається у ненав’язливій формі, більш легко та з інтересом засвоюється дітьми усіх вікових категорій. Понад 250 дітей різного шкільного віку мали змогу розширити уявлення про світ професій та більше дізнатися про свої можливості.

Ми вдячні усім керівникам підприємств за гостинний прийом, цікаві розповіді про професії та захоплюючі екскурсії.