08.04.2019 | 10:03

У Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості відбулася державна кваліфікаційна атестація у групі манікюрників.

Навчання безробітних, направлених Рівненським міським та Сарненським районним центрми зайнятості, Вараською, Здолбунівською, Рівненською районними філіями Рівненського обласного ЦЗ, а також Маневицькою РФ Волинського ОЦЗ, тривало 4,6 місяця. На базі навчально-виробничого комплексу РЦПТО ДСЗ, що на вул.І.Підкови,17а у Рівному, майбутні манікюрники  вивчали мистецтво догляду за руками, оформлення нігтів, роботу із сучасними матеріалами та обладнанням. Навчання передбачає як теоретичний курс, так і практичні заняття. Добрі комунікації із представниками галузі дозволяють навчальному закладу забезпечувати якісну та ефективну виробничу практику. Аби стати кваліфікованим робітником, необхідно підтвердити теоретичні знання, вміло застосувати їх на практиці, бездоганно виконувати роботу та проявити справжні мистецькі навички. Ці професійні якості впевнено продемонстрували на ДКА майбутні професіонали. Їхні вміння оцінювала державна кваліфікаційна комісія та роботодавці - Юлія Дем’яненко (Салон «Beauty Place», колишня слухачка – візажист) , Юлія Євтушок (Салон «Експрес манікюр»), Жанна Кривко (Салон-студія «JB Hair Expert»). У групі - слухачі із певним професійним досвідом та ті, хто вперше взяв до рук манікюрний інструмент. Як розповіла старший майстер РЦПТО Майя Сульжик, серед початківців – Оксана Ткаченко із м. Вараш. Жінка ніколи раніше не займалася манікюром, тому їй навчатися було важче. Практично «з нуля» слухачка почала свою професійну освіту, і, що особливо приємно, на іспиті показала достойний результат. Роботодавці відмітили акуратність її роботи та великий потенціал.

За наполегливість, активність, високі результати навчання та бездоганно виконану кваліфікаційну роботу пам’ятну відзнаку «Кращий випускник» отримала манікюрник Уляна Самуйленко із Рівненського району.

«Група в цілому продемонструвала чудову підготовку, велике прагнення працювати та готовність вдосконалюватися», - зауважують викладач Лілія Наконечна та майстер виробничого навчання Лілія Мельник. Манікюрниці ще під час виробничої практики зарекомендували себе, отож отримали від роботодавців пропозиції працевлаштування. Можуть приступати до роботи Оксана Ткаченко (м. Вараш), Анастасія Кухарук (м.Здолбунів), Вікторія Оксенюк (м.Маневичі на Волині), а Юлія Куч (м.Здолбунів) планує стати підприємцем.

Усі слухачі продемонстрували креативні роботи, врахували сучасні тенденції на ринку нігтьової естетики та подарували своїм моделям частинку свого таланту. За високі показники у навчанні та достойні результати  при виконанні кваліфікаційних робіт  слухачам були вручені свідоцтва державного зразка.