02.12.2020 | 10:46

Незважаючи на карантинні обмеження, робота Рівненської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості не зупинялася. І тому портфоліо філії постійно поповнюється все новими прикладами успішного працевлаштування.

Сьогодні героїнею нашого допису стала Ганна Арендарчук з Клеваня. Після закінчення школи здобула омріяну з дитинства професію перукаря у Рівненському професійному ліцеї, проте не працювала за фахом жодного дня. За допомогою у пошуку роботи  звернулася до Рівненської районної філії після звільнення з посади продавця-консультанта.

Цілеспрямована  та відповідальна Ганна активно шукала роботу сама та виконувала усі рекомендації свого кар’єрного радника Галини Столярчук, проте бажаної роботи так і не знайшла.

Після чотирьох місяців перебування на обліку та  презентації навчального закладу державної служби зайнятості – Рівненського ЦПТО безробітна вирішила спробувати себе в іншій сфері та отримати для себе ще одну професійно-технічну освіту. За направленням центру зайнятості здобула професію секретаря керівника (організації, підприємства, установи).

Згодом після закінчення навчання кар’єрний радник, попередньо домовившись із роботодавцем про зустріч, скерувала пані Ганну на співбесіду у ПрАТ "Рівнеавтошляхбуд". Наполеглива у досягненні мети безробітна була успішно працевлаштована.

Сьогодні Ганна Арендарчук втілила в реальність свою мрію і займається справою, що приносить моральне та матеріальне задоволення, а це ще раз доводить, що головне в житті – бажання знайти себе, повірити в свої можливості, не боятися змін і чітко йти до поставленої мети.

"Вважаю мені пощастило. Співпраця з моїм кар'єрним радником принесла мені не лише постійне працевлаштування, а й додала впевненості у власних силах", - зазначає Ганна.