07.04.2021 | 11:00

З метою уникнення черг та скупчення людей у «карантинний» період у приміщенні центру зайнятості реєстрація осіб, які шукають роботу, продовжується шляхом подання особами відповідних заяв через портал державних послуг «Дія».  

«Активність користування порталом «Дія» постійно зростає. І станом на 6 квітня 2021 року уже близько 180 осіб скористалися порталом «Дія» та подали свої документи для реєстрації у Рівненському міському центрі зайнятості як безробітні» - каже заступник начальника відділу організації працевлаштування населення міського центру зайнятості Марина Прокопюк.

Ми нагадуємо, що для отримання послуги необхідно:

- авторизуватись у кабінеті користувача на порталі "Дія" (https://diia.gov.ua/) за допомогою електронного підпису, електронної системи ідентифікації Bank ID чи Mobile ID;

- заповнити лише одну онлайн анкету, питання якої визначатимуть перелік документів (паспорт, документи про освіту, трудова книжка тощо);

- отримати підтвердження на електронну пошту або на телефон про надання статусу безробітного та виплати допомоги із безробіття або сповіщення про необхідність доопрацювання  або аргументованої відмови.