27.09.2022 | 08:51

1. Запрацював «Єдиний портал вакансій» https://jobportal.dcz.gov.ua/, на якому розширено критерії пошуку роботи. Відтепер користуватись порталом можна з будь-якого мобільного пристрою, а пошук вакансій здійснювати за «районом» та «громадою». 

2. Відкритий доступ  до анонсів заходів, що пов’язані з реалізацією програми надання мікрогрантів, які будуть проводитись центрами зайнятості, зокрема, навчання, консультації та менторський супровід. Інформація оновлюється в режимі онлайн. Файл для перегляду доступний за посиланням:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1wiCOeznVNewzjmHDJ2Z7Mp5QKDF6eoV6jXFxWjKuNNw/edit?fbclid=IwAR1w19L7QYHmIGWYrSJboDyAOT6Gk88q2Fe9bCt5v4jbvWKqU5dTPhtQvlc#gid=0

3. Інформація про стан роботи всіх центрів зайнятості та  їх контакти відтепер не розміщуватиметься щодня на наших Viber https://is.gd/Vflhe6 та Telegram https://is.gd/DPeLkF каналах в форматі *.pdf, а є в постійно закріплених вгорі  повідомленнях. Оновлення відбувається щодня. 

4. Роботодавці та безробітні можуть самостійно створювати та активувати персональний кабінет на веб-сайті Державної служби зайнятості» в режимі онлайн. Нагадуємо, що реєстрація та вхід до персонального кабінету здійснюється виключно через кваліфікований електронний підпис. Оновлена «Інструкція з реєстрації  знаходиться тут: https://is.gd/yLsosR. Зокрема, для роботодавців з’явилася можливість подання звітності  про потребу в працівниках за формою № 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)» онлайн, деталі тут https://is.gd/B8HFWE. У свою чергу для шукачів роботи оновлено способи реєстрації на відвідування центрів зайнятості (електронну чергу) https://is.gd/NO0mAR.

5. Розрахувати приблизний розмір допомоги по безробіттю відтепер можна в нашому чат-боті @DCZWorkNowBbot. Зверніть увагу: онлайн-калькулятор працює в довідковій формі та не є підставою для визначення розміру при нарахуванні допомоги по безробіттю.

Чекайте на нові оновлення! Ми працюємо для вас!