18.10.2021 | 15:48

У чому ж полягає кар’єрне консультування? Це надання порад та рекомендацій щодо отримання роботи, формування професійної кар’єри та/або зміни професії (сфери професійної діяльності), базуючись на особистих якостях, досвіді, навичках Клієнта та узгодження з потребами ринку праці.

У ході консультування клієнт отримує підтримку, можливість обговорення нагального питання, пропозиції щодо необхідних дій,  усвідомлення власного потенціалу у вирішенні питань формування та розвитку професійної кар’єри, самостійний вибір ефективних способів досягнення мети.

Так, 18 жовтня п.р., відповідно до запиту про допомогу отримання порад та рекомендацій щодо роботи, безробітній Якубській Ользі Валеріївній провели першу консультаційну сесію.

Закінчивши у 2020 році Рівненський економіко-технологічний коледж Національного університету водного господарства та природокористування  за спеціальністю «Технологія легкої промисловості», Ольга  у березні 2021 року звернулася до Володимирецької районної філії з метою пошуку роботи, оскільки підходящої роботи не було. За результатами проходження профорієнтаційного тестування їй було запропоновано пройти навчання у Рівненському ЦПТО ДСЗ за професією «візажист». Довго не роздумуючи, вона погодилася і вже у квітні була направлена на навчання.

Отримавши свідоцтво після завершення навчання у вересні, Ольга звернулася до кар’єрного консультанта для подальшого консультування, пропонування та обговорення тих чи інших дій, необхідних для подальшого працевлаштування.

У ході першої консультаційної сесії були сформовані висновки щодо можливостей працевлаштування Юлії, визначені наявні професійні компетенції та навички, складено резюме та надано рекомендації щодо підготовки для проходження співбесіди.