18.10.2021 | 10:43

15 жовтня п.р. у всьому світі відзначали Міжнародний день білої тростини. Біла паличка стала не тільки допоміжним знаряддям людям з вадами зору при самостійному орієнтуванні в просторі, а й символом сліпих та сліпоти.
Служба зайнятості не залишається осторонь проблем людей з вадами зору. І цього року у Рівному відбулася зустріч – ретроспектива  «Ми будемо Вашими очима», присвячена десятій річниці старту соціального проєкту – служби супроводу людей, які мають вади зору.

Звучали слова вдячності та були відзначені та нагороджені пам’ятними подарунками ті люди, які упродовж усіх десяти років брали участь в організації та провадженні супроводу осіб з вадами зору, які своєю благородною працею створювали і створюють умови для всебічної участі людей з вадами зору в житті суспільства, які поліпшують спосіб життя цих особливих людей, людей, які бачать серцем.

Рівненським міським центром зайнятості у січні-вересні 2021 році укладено 3 договори з Рівненським учбово-виробничим підприємством Українського товариства сліпих з проведення громадських робіт із супроводу осіб з вадами зору. У  2021 році було працевлаштовано  17 осіб. Безробітними було виконано 902 замовлень та надано 2402 послуги особам з інвалідністю по зору. На оплату їх праці використано 157089,62 грн.: 78544,81 грн. коштів Фонду та 78544,81 грн. коштів місцевого бюджету.

У Рівному не одна сотня людей - незрячі. Сподіваємось, що наша багаторічна співпраця з УВП УТОС буде продовжена і надалі, бо нашим завданням є почути людей з інвалідністю, зрозуміти, прийняти і допомогти.

Будьмо інклюзивно привітними до тих, хто цього потребує!