08.04.2021 | 09:14

Для жителя селища Грабова, що на Рівненщині, Андрія Кушніра – військовослужбовця та учасника АТО/ООС, однією із зупинок на життєвому шляху стала Рівненська районна філія Рівненського ОЦЗ. Після військової служби за контактом, він, маючи професійно-технічну освіту слюсаря з ремонту колісних транспортних засобів,  не зміг самотужки знайти нове місце працевлаштування. Вирішим звернутися за допомогою до служби зайнятості.

У статусі безробітного Андрій перебував зовсім недовго. Чинниками успішного працевлаштування стали, насамперед, мотивація та бажання особи працевлаштуватися, а також небайдужість та готовність кар’єрного радника надати дієву допомогу, узгодивши потреби та інтереси безробітного, роботодавця і вимоги ринку праці задля успішного продовження професійної кар’єри.

Так, спільними зусиллями кар’єрного радника Іванни Парфенюк та самого Андрія Кушніра, чоловік був працевлаштований слюсарем-ремонтником у ТОВ "ОДЕК" Україна.

«Я знаю свою справу, добре розуміюся в обладнанні, устаткуванні та вмію з ним працювати. Тому відразу погодився пройти співбесіду», – поділився думками безробітний. Результат співбесіди був очікуваний: Андрій отримав бажане місце роботи з гарною винагородою.

Варто зазначити, що ТОВ "ОДЕК" Україна є надійним партнером Рівненської районної філії Рівненського ОЦЗ з питань реалізації політики зайнятості населення.

Незважаючи на карантинні обмеження, життя триває. Роботодавці шукають працівників, а шукачі – роботу. Головне – бажання, досвід і спільні зусилля безробітного та фахівців служби зайнятості, які приводять до бажаного результату навіть у період карантину.