16.09.2020 | 18:51

Досить часто безробітним особам при пошуку роботи не вистачає освіти, кваліфікації, додаткових знань і компетенцій. Це питання стало особливо актуальним в період карантину. Адже, досить довгий період часу пошукачам роботи задля досягнення своєї мети не вистачало мобільності та спілкування. Саме в такій ситуації стали особливо популярними і затребуваними різноманітні онлайн-ресурси. Серед них, найбільш необхідними і доречними виявилися навчальні онлайн-платформи, зокрема,  американський освітній проєкт, заснований професорами Стенфордського університету, – Coursera. На порталі можна знайти безкоштовні онлайн-курси від провідних американських університетів за різними напрямами та освоїти нову професію з нуля.

Наразі у Рівненській області виявили бажання долучитися до цієї освітньої програми понад 700 осіб. Крім того, безробітні особи вже отримали майже 40 сертифікатів про закінчення онлайн-навчання. І це лише початок. Адже, завершити розпочаті курси шукачі роботи матимуть змогу аж до кінця 2020 року.

А от долучитися до Coursera для безкоштовного онлайн-навчання безробітним надана можливість лише до 31 жовтня 2020 року.

Тому, поспішайте аби не упустити свій шанс здобути нову професію, не виходячи з дому!

Для отримання детальнішої інформації звертайтесь в центри зайнятості/філії Рівненського ОЦЗ. Посилання на контакти https://rov.dcz.gov.ua/publikaciya/kontakty-centriv-zaynyatosti-ta-filiy-ocz-u-rivnenskiy-oblasti