11.09.2019 | 16:35

10 вересня у Млинівській районній філії Рівненського обласного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій ТзОВ "Дубава", у якому взяли участь 14 безробітних.

Товариство, яке займається виготовленням заготовок для паркету, пропонувало учасникам заходу працевлаштування на  вакансії верстатника деревообробних верстатів та підсобного робітника.

Про умови роботи, заробітну плату та вимоги до претендентів розповів керівник ТзОВ "Дубава" Володимир Кислюк. Він наголосив, що працевлаштування офіційне, робота проводиться в одну зміну, можлива компенсація проїзду до роботи та у звороротньому напрямку. Заробітна плата виплачується своєчасно, видається спецодяг для роботи, безпосередньо на виробництві проводиться навчання. Учасники заходу отримали вичерпні відповіді на свої запитання щодо роботи, умов прийому, соціальних гарантій, якими забезпечуються працівники.

В результаті проведеного заходу 3 особи виявили бажання пройти співбесіду безпосередньо на підприємстві. Вони мають можливість ознайомитися з діяльністю підприємства та особливостями роботи. У разі згоди на працевлаштування претенденти зможуть пройти навчання на робочому місці.