14.08.2019 | 09:00

Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості тісно співпрацює із Рівненською обласною універсальною науковою бібліотекою. Представники бібліотеки запрошують на свої заходи слухачів, ініціюють зустрічі та презентації нової літератури.

Днями бібліотекарі Раїса Гірак та Наталія Литвиненко побували у Олександрійському навчальному відділенні РЦПТО. «Із РОУНБ бібліотечний фонд навчального закладу співпрацює не перший рік: постійно збагачуємо свою бібліотеку новинками, залучаємо стати читачами обласної бібліотеки наших слухачів, проводимо спільні виставки»,- зауважує бібліотекар РЦПТО ДСЗ Іванна Наумчук.

Цього разу до цікавої та змістовної розмови долучилися майбутні кваліфіковані фермери, токарі, кравці, водії. Вони дізналися про можливості потужного бібліотечного ресурсу Рівного, про організацію дозвілля та екскурсії цікавими місцями обласного центру, а також про можливість отримати юридичну консультацію прямо в стінах бібліотеки. Професійне навчання безробітних передбачає не лише опанування тією чи іншою професією, але й здобуттям нових комунікаційних якостей, нового досвіду та вміння орієнтуватися в інформаційному просторі. Бібліотекарі відмітили позитивну налаштованість слухачів, потребу та зацікавленість у подальших зустрічах.