12.07.2019 | 16:22

Літо. Канікули. У цю пору більшість дітей не лише нашого, а й інших районів області прагнуть потрапити у дитячий заклад оздоровлення й відпочинку санаторного типу «Агатівка». Віддають перевагу цьому закладові й батьки, адже знають, що тут їхні діти перебувають у цілковитій безпеці, а вихователі організовують для дітей не лише цікавий та веселий, а й корисний для розвитку творчого потенціалу й розширення особистісного світогляду відпочинок.

Окрім цікавого дозвілля, веселих конкурсів, тематичних днів в «Агатівці» традиційно відбуваються різного роду заходи. Поміж ними виїзні профорієнтаційні акції, які вже понад 10 років проводить Служба зайнятості.

Формування відповідального ставлення молодих людей до планування професійної кар’єри за рахунок розширення знань про світ професій, їх орієнтації у виборі майбутньої діяльності відповідно до потреб регіонального ринку праці – таку мету ставили перед собою фахівці Гощанської районної філії Рівненського обласного Центру зайнятості, які спільно з майстрами-викладачами та слухачами Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості нещодавно провели в «Агатівці» тематичну акцію «Мій вибір – мій успіх». Відкрив захід директор філії Петро Зубкевич.

– Правильний, свідомий вибір професії – це перший крок до успішної самореалізації, досягнення професійних вершин, – зауважив Петро Павлович. – Кожна професія має свої особливості, про які треба знати заздалегідь. Тому сьогодні ви можете дізнатись багато корисного й важливого про професії, ознайомитись з переліком послуг Служби зайнятості, зазначених у наших буклетах, а також нашими навчальними закладами, де в майбутньому можна буде здобути обрану вами професію.

У заході взяли участь понад 200 дітей. Вони з цікавістю вивчали вироби слухачів Гощанського відділення центру профтехосвіти з металу й лози на виставках ковальської справи, лозоплетіння.

Під час заходу відбулись майстер-класи з перукарської справи, візажу, манікюру, квітникарства, кравецької справи й лозоплетіння.

Старшокласники взяли участь у профорієнтаційному уроці «Професії майбутнього», переглянули фільми про професії, ознайомились із послугами Служби зайнятості та навчальними закладами, де можна здобути певні професії.

– Подібні заходи дуже подобаються дітям і вони із задоволенням беруть у них участь, – зазначив директор дитячого закладу оздоровлення й відпочинку санаторного типу «Агатівка» Петро Стахов. – Сучасні діти доволі прогресивні й думаючі, тому, переконаний, такі профорієнтаційні заходи допомагають молоді визначитись з майбутньою професією, обрати свій шлях у житті.