12.07.2019 | 16:09

         Фахівці Здолбунівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості спільно з працівниками районної бібліотеки для дітей та юнацтва організували «Свято шоколаду» для відвідувачів бібліотеки, приурочене Всесвітньому дню шоколаду. Програма заходу включала перегляд пізнавального мультфільму, слайд-лекцію, шоколадну вечірку та майстер-клас.

         Розпочався захід переглядом однієї із пізнавальних серій «Шоколад» мультфільму «Фіксики» про історію та виробництво шоколаду. Надалі начальник відділу активної підтримки безробітних районної філії Надія Білоус розповіла дітям про історію шоколаду, починаючи від всесвітньо відомої мексиканської цивілізації майя до наших часів. Наступна розповідь була про одну із найбільш популярних професій, пов’язаної із шоколадом – кондитером. Діти дізналися про необхідні знання та вміння, особисті якості та особливості, якими повинен володіти кондитер. До уваги дітей була підготовлена виставка шоколадних кондитерських виробів та шоколаду працівників харчової промисловості.

         Продовжила свято з дітьми бібліотекар Наталія Шевчук, яка провела літературну дегустацію художніх творів про шоколад.

         Наступним етапом заходу була «шоколадна вечірка». Діти із задоволенням танцювали під жваву дитячу пісню «Шоколад», потім смакували шоколадними кондитерськими виробами та пили гарячий шоколад.

         Завершилося свято майстром-класом «Шоколадне диво» від бібліотекаря Ольги Вальчук. Дівчата і хлопці навчалися виготовляти шоколадні оздоблювальні вироби до тістечок та тортів, які легко можна робити у домашніх умовах.

         Свято вдалося, організаторам заходу приємно було спостерігати за веселим настроєм учасників.