29.09.2023 | 12:08

У період дії воєнного стану суспільно корисні роботи можуть бути важливим інструментом у відновленні повноцінного функціонування інфраструктури держави та її безпеки. Вони дозволяють швидко залучити людей до виконання важливих завдань, що стосуються захисту країни та її населення.

Крім того, суспільно корисні роботи дозволяють забезпечити людей роботою та стабільним доходом, а для внутрішньо переміщених осіб участь у таких роботах дає змогу швидше адаптуватися до  нового місця проживання. 

До прикладу, Тетяна Габ, яка з початком війни переїхали з Донецької області до Варковицької громади, що на Дубенщині, наразі бере активну участь у суспільно корисних роботах. Жінка старанно виконує роботи з облаштування та підтримки захисних споруд цивільного захисту у належному стані. Пані Тетяна каже, що й надалі планує брати участь у таких видах робіт, адже так вона почувається корисною й економічно захищеною.

До слова, з початку 2023 року в Рівненській області видано 2129 направлень на суспільно корисні роботи та профінансовано на оплату праці 16,4 млн грн коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

За більш детальною інформацією ви можете звернутися у місцевий підрозділ служби зайнятості Рівненщини, наш Telegram-канал підтримки, або на «гарячу» лінію Рівненського ОЦЗ   +38096-539-53-59.