21.03.2023 | 16:36

Анастасія ПАНАСЮК, особа з інвалідністю, довгий час проживала у місті Рівне. Проте у зв'язку з сімейними обставинами змушена була переїхати до міста Сарни, де одразу звернулась за допомогою у пошуку роботи до Сарненської філії обласного центру зайнятості.

Кар’єрний радник з першого дня тісно співпрацювала з Анастасією Сергіївною, оскільки жінка мала велике бажання повернутися до трудової діяльності. Тож її цілеспрямованість й наполегливість у пошуку роботи  послужили черговим підтвердженням гасла служби зайнятості: «Робота існує для тих, хто її шукає!». Як результат - пані Анастасія була працевлаштована продавцем продовольчих товарів у ТзОВ «Волиньтабак», де й нині успішно працює.

Тож якщо й ви перебуваєте у пошуку роботи, зайдіть на сайт Рівненського обласного центру зайнятості та ознайомтеся з наявними вакансіями за посиланням: https://rov.dcz.gov.ua/anonspodiya/dlya-tyh-hto-shukaye-robotu-47 .

А у телеграм-боті «Робота на Рівненщині» @work_in_Rivne_region Ви знайдете актуальні вакансії Рівненщини.

Також для пошуку роботи пропонуємо Вам скористатися «Єдиним порталом вакансій»  https://jobportal.dcz.gov.ua/ чи телеграм-каналом: «Робота зараз: Державна служба зайнятості» @DCZ_WorkNow_bot. Саме тут можна знайти актуальні пропозиції роботи з усієї України, які оновлюються щодня.

За більш детальною інформацією Ви можете звернутися у місцевий підрозділ служби зайнятості Рівненщини за контактами https://rov.dcz.gov.ua/publikaciya/kontakty-filiy-upravlinviddiliv-filiy-rivnenskogo-ocz, наш Telegram-канал підтримки: https://t.me/PidtrimkaDcz16Rivne, або на «гарячу» лінію Рівненського ОЦЗ   +38096-539-53-59.