29.11.2022 | 10:50

Надання якісних послуг внутрішньо переміщеним особам сьогодні є одним з пріоритетних завдань служби зайнятості, адже від цього залежить працевлаштування, соціальна та трудова адаптація цих людей. Яскравим прикладом злагодженої співпраці фахівців центру зайнятості та активної позиції самої людини є працевлаштування Сергія ПРОСКУРІНА, жителя м. Слов’янськ Донецької області, який з початком повномасштабного вторгнення в Україну змушений був залишити рідну домівку та переїхати у Сарненський район.

За допомогою у працевлаштуванні Сергій Вікторович звернувся до Сарненського районного центру зайнятості. За освітою він слюсар-ремонтник, налагоджувальник устаткування керамічного виробництва, хоч досвід роботи мав різноманітний. Попрацювавши з кар’єрним радником центру зайнятості, дійшли висновку, що шанси працевлаштування за наявними у пана Сергія компетенціями не дуже високі, тому доцільно буде пройти професійну перепідготовку та отримати актуальну на ринку праці професію. З-поміж багатьох обрали професію машиніста (кочегара) котельні. Навчання проходило у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Варто відзначити, що під час навчання безробітний  сумлінно та відповідально опановував нові знання та навички, тож невдовзі отримав свідоцтво машиніста (кочегара) котельні 3-го розряду. По завершенню навчання пан Сергій отримав не тільки бажане місце роботи у Люхчанському ліцеї машиністом (кочегаром) котельні, а й місце проживання – у приватному будинку, неподалік від місця роботи.

Наразі Сергій ПРОСКУРІН вправно виконує обов’язки машиніста (кочегара) котельні у закладі освіти та впевнено дивиться у майбутнє. Задоволений і новою професією, і новим місцем проживання, та має ще багато планів на майбутнє.

Тож якщо й ви перебуваєте у пошуку роботи, зайдіть на сайт Рівненського обласного центру зайнятості та ознайомтеся з наявними вакансіями за посиланням: https://rov.dcz.gov.ua/anonspodiya/dlya-tyh-hto-shukaye-robotu-31.

А у телеграм-боті «Робота на Рівненщині» @work_in_Rivne_region Ви знайдете актуальні вакансії Рівненщини.

Також для пошуку роботи пропонуємо Вам скористатися «Єдиним порталом вакансій»  https://jobportal.dcz.gov.ua/ чи телеграм-каналом: «Робота зараз: Державна служба зайнятості» @DCZ_WorkNow_bot. Саме тут можна знайти актуальні пропозиції роботи з усієї України, які оновлюються щодня.

За більш детальною інформацією Ви можете звернутися у місцевий підрозділ служби зайнятості Рівненщини за контактами https://rov.dcz.gov.ua/publikaciya/kontakty-centriv-zaynyatosti-ta-filiy-ocz-u-rivnenskiy-oblasti, наш Telegram-канал підтримки: https://t.me/PidtrimkaDcz16Rivne, або на «гарячу» лінію Рівненського ОЦЗ   +38067-363-88-27, +38096-539-53-59.