05.08.2022 | 10:59

Претенденти на отримання фінансової допомоги від держави задля успішного старту власного бізнесу вчаться складати бізнес-плани у Рівному. На базі Рівненського центру ПТО ДСЗ за напрямом «Створення бізнес-плану в рамках мікрогрантів на започаткування або розвиток власного бізнесу» впродовж 3-х днів слухачі працюють із досвідченими викладачами -  сертифікованими тренерами за програмами Міжнародної організації праці. Мешканці Кіровоградщини, Київщини, Житомирщини та Рівненщини вивчають сучасний курс із пошуку бізнес-ідеї, маркетингової стратегії, оподаткування, планів та фінансових результатів господарської діяльності.

37-річна Альона Нікулішина, скерована на навчання Дубровицькою районною філією Рівненського обласного ЦЗ, про конкурс дізналася від батька, а той прочитав у соцмережах. Родина саме задумувалася над розвитком невеличкого сімейного бізнесу.  У крамниці «М’ясний дар» планували поставити обладнання для переробки та фасування сировини. Донька підприємця і сама вирішила стати підприємицею. «Коли ми розширимо свою діяльність, то візьмемо на роботу двох робітників. Саме ці витрати – купівля обладнання та створення робочих місць потребують додаткових коштів. Прагну виграти у конкурсі та отримати фінансову підтримку», - поділилася слухачка.

Анатолій Грановський вже декілька років випікає хліб для Козинської громади, що на Дубенщині. Пропонує односельцям 5 видів хлібо-булочних виробів. «Велику підтримку і допомогу надає місцева майстриня, технолог, яка володіє особливими рецептами випікання. Вона й буде працевлаштована на моїй пекарні, як і ще двоє робітників», - розповів слухач. Якщо його бізнес-план оцінить держава та надасть фінансову допомогу, пекар планує розширитися та створити сімейний бізнес. Мале підприємство вже має частину необхідного професійного обладнання, яке пан Анатолій придбав за власні кошти. «Наша громада найбільша в області, отож, хліба потрібно багато!», - оптимістично налаштований пекар.

Віримо у своїх слухачів та зичимо перемог!

Більше інформації про формування груп та умови навчання – на офіційному сайті cpto.rv.ua

Контакти закладу освіти: 0362 68 37 95, ел.пошта cpto@cpto.rv.ua , а також у Telegram Instagram  Facebook  YouTube

З питань реєстрації та направлення на професійне навчання звертайтеся до найближчого підрозділу служби зайнятості Рівненської області, в Telegram https://t.me/PidtrimkaDcz16Rivne або за телефоном +38096-539-53-59.