05.08.2022 | 10:14

Одним із пріоритетних напрямків роботи служби зайнятості є сприяння працевлаштуванню внутрішньо переміщених осіб.

Таким прикладом є проведена робота фахівцями Радивилівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості щодо працевлаштування Кузьменко Олени, яка через воєнні дії переїхала із м.Херсона та звернулась до служби зайнятості з метою пошуку роботи.

Безробітна, активно співпрацюючи зі своїм кар’єрним радником, відвідувала семінари з техніки пошуку роботи та інші семінари, які сприяють прискоренню працевлаштування.

Так як пані Олена має вищу економічну освіту та відповідний професійний досвід, їй запропонували вакансію менеджера (управителя) у ТзОВ «Радивилів Бетон». Поспілкувавшись з керівником підприємства, було домовлено про проходження професійного навчання шляхом стажування безробітної на робочому місці, оскільки вона не має досвіду роботи у сфері надання послуг вантажним автомобільним транспортом. Фахівці районної філії центру зайнятості спільно з роботодавцем розробили програму стажування. Й після проходження короткотермінового стажування у роботодавця на робочому місці Олена Кузьменко була працевлаштована на постійне місце роботи.

Тож якщо й ви перебуваєте у пошуку роботи, зайдіть на сайт Рівненського обласного центру зайнятості та ознайомтеся з наявними вакансіями за посиланням: https://rov.dcz.gov.ua/anonspodiya/dlya-tyh-hto-shukaye-robotu-17 .

А у телеграм-боті «Робота на Рівненщині» @work_in_Rivne_region Ви знайдете актуальні вакансії Рівненщини.

Також для пошуку роботи пропонуємо Вам скористатися телеграм-каналом: «Робота зараз: Державна служба зайнятості» @DCZ_WorkNow_bot. Саме тут можна знайти актуальні пропозиції роботи з усієї України, які оновлюються щодня.  

За більш детальною інформацією Ви можете звернутися у місцевий підрозділ служби зайнятості Рівненщини за контактами https://rov.dcz.gov.ua/publikaciya/kontakty-centriv-zaynyatosti-ta-filiy-ocz-u-rivnenskiy-oblasti, наш Telegram-канал підтримки: https://t.me/PidtrimkaDcz16Rivne, або на «гарячу» лінію Рівненського ОЦЗ +38096-539-53-59.