25.10.2021 | 17:30

З метою запобігання розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19 та запровадження на території Рівненської області з 26 жовтня червоного рівня епідемічної небезпеки, обслуговування клієнтів служби зайнятості здійснюватиметься наступним чином:

1. Реєстрація, перереєстрація безробітних, які не мають сертифікату про вакцинацію або довідку про негативний результат тесту на наявність вірусу CARS-CoV-2, здійснюється через портал «Дія».

2. Реєстрація, перереєстрація безробітних, які мають сертифікат про вакцинацію або довідку про негативний результат тесту на наявність вірусу CARS-CoV-2, проводиться у приміщеннях базових центрів зайнятості та філіях Рівненського ОЦЗ з обов’язковим пред’явленням сертифікату або довідки. Послуги таким особам надає лише працівник, що отримав одну або дві дози вакцини.

3. Обслуговування роботодавців та зареєстрованих безробітних здійснюється засобами дистанційної комунікації, з обов’язковим підбором роботи для зареєстрованих безробітних.

З 26 жовтня 2021 року у базових центрах зайнятості та філіях Рівненського ОЦЗ проведення групових масових заходів відбуватиметься в онлайн форматі.