Сарненським районним центром зайнятості продовжується плідна робота щодо відвідувань територіальних громад.

Так, 18 червня 2021 року з метою наближення соціальних послуг до клієнтів, створення системи оперативного і безперешкодного реагування на потреби жителів об’єднаної територіальної громади провідний юрисконсульт Олександр КАРПЕЦЬ та заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Наталія СУХОДОЛЬСЬКА  відвідали Степанську селищну раду (ОТГ).

У ході зустрічі були обговорені питання щодо проведення  інформаційно-роз’яснювальної роботи  серед населення та роботодавців, можливості створення нових робочих місць, зайнятості сільського населення, організації робіт тимчасового характеру, професійного навчання громадян, порядку видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці, підтвердження результатів неформального професійного навчання осіб за робітничими професіями, подання інформації про вакансії та надання соціальних послуг населенню безпосередньо на території громади.

Основними актуальними питаннями, які обговорювалися при зустрічі було питання легалізації зайнятості населення громади. Відзначено, що саме легалізація робочих місць та підвищення рівня заробітної плати є підґрунтям для поліпшення добробуту населення.

Присутнім наголошено, що служба зайнятості є сервісною установою, виконує соціальну функцію, надаючи допомогу людям і завжди відкрита до співпраці. На сьогодні служба зайнятості пропонує широкий спектр послуг щодо підбору персоналу, запроваджуються нові механізми самопрезентації як роботодавців, так і шукачів роботи, в режимі онлайн.

Присутні подякували представникам служби зайнятості за надані роз' яснення та отриманий інформаційний матеріал.

 

Анонс/Подія: 
Подія