23 березня 2021 року директор Радивилівської районної філії Ярослав Довгаль та начальник відділу взаємодії з роботодавцями Руслана Маркович відвідали Козинську ОТГ, яку нещодавно очолив Іван В’ячеславович Школяр.

Мета зустрічі - розвиток подальшої співпраці між службою зайнятості та об’єднаною територіальною громадою щодо сприяння працевлаштування сільського населення.

Учасники зустрічі обговорили стан ринку праці, а також спектр послуг, які спрямовані стимулювати роботодавців до створення нових робочих місць та подолання безробіття. Одним  із актуальних питань, яке обговорювалось при зустрічі, було питання щодо легалізації зайнятості населення громади. Було відзначено, що саме легалізація робочих місць та підвищення рівня заробітної плати є підґрунтям для поліпшення добробуту населення.

Також результатом зустрічі стала домовленість про організацію на території Козинської об’єднаної територіальної громади оплачуваних громадських робіт, що стане для безробітних додатковим заробітком, а для громади – вирішенням певних соціальних питань.

Анонс/Подія: 
Подія